Yugen Tea dovanų kuponų ir degustacijų sąlygos bei taisyklės

Dovanų kuponų tipai ir  panaudojimas

  • Fiziniu dovanų kuponu galite atsiskaityti už prekes ir paslaugas Yugen Tea bare-studijoje adresu Užupio g. 24, Jono Meko Skersvėjis, Vilnius.
  • Elektroniniu dovanų kuponu (Idėja dovanai) galite atsiskaityti Yugen Tea el. parduotuvėje. Norimus produktus išsirinkite iš Yugen Tea kolekcijos adresu www.yugentea.lt, atsiskaitymo lange prie skilties „Nuolaidos kodas“ įrašykite kupono numerį. Kuponą galite panaudoti tik vieną kartą.

Naudojant dovanų kuponą, nėra duodama grąža, jei paslaugų suma nesiekia kupono nominalios vertės.

Degustacijos dovanų kuponas yra bilietas į arbatos degustaciją.  Kaip panaudoti kuponą? Iš anksto susisiekite el. paštu – degustacijos@yugentea.lt; parašykite savo dovanų kupono numerį. Yugen Tea jums atsiųs aktualią informaciją apie galimas degustacijų datas ir laiką. Išankstinės rezervacijos terminas degustacijoms – 1 (vienas) mėnuo. Svarbu užsirezervuoti vietą į konkrečią degustacijos datą iki kupono galiojimo pabaigos.

Dovanų kupono galiojimas

Dovanų kuponas yra sutartis su naikinamuoju terminu ir jame yra numatytas terminas, per kurį reikia pasinaudoti paslaugomis. Praleidus šį terminą, yra laikoma, kad paslauga yra suteikta.

Yugen Tea Dovanų kuponas galioja: 6 mėn.

Dovanų kuponai yra nekeičiami į kitas prekes ar paslaugas, už juos sumokėti pinigai yra negrąžinami.

Dovanų kupono galiojimo pratęsimas

Dovanų kuponui, kurio galiojimo terminas pasibaigė, tačiau nuo to laiko praėjo ne daugiau nei 1 (vienas) mėnuo, galiojimo terminą dar galima pratęsti sumokant pratęsimo mokestį.

Dovanų kupono galiojimą galima pratęsti tik vieną kartą.

Už kiekvieno Dovanų kupono pratęsimą taikomas 10 eur mokestis. Sumokėjus mokestį, Dovanų kuponas pratęsiamas papildomam 3 (trijų) mėnesių laikotarpiui (skaičiuojant nuo pratęsimo dienos).  Dovanų kupono pratęsimas.

Degustacijos data ir laikas

  • Privačių degustacijų laikas derinamas individualiai pagal jūsų ir Yugen Tea arbatos meistrės galimybes. Dėl degustacijos datos ir laiko iš anksto (rekomenduojama 2 sav.) susisiekite el. paštu degustacijos@yugentea.lt
  • Grupinės degustacijos organizuojamos kartą arba du kartus per mėnesį. Dėl artimiausios degustacijos datos ir laiko susisiekite el. paštu – degustacijos@yugentea.lt arba sekite informaciją Yugen Tea Facebook renginių skiltyje, adresu https://www.facebook.com/YugenTeaVilnius/events 

Išankstinės rezervacijos terminas degustacijoms – 1 (vienas) mėnuo. Svarbu užsirezervuoti vietą į konkrečią degustacijos datą iki kupono galiojimo pabaigos.

Degustacija gali neįvykti, jei grupėje susirenka mažiau nei 4 dalyviai. Tokiu atveju, visi degustacijos dalyviai yra informuojami iš anksto (3 dienos) el. paštu ir telefonu. Su jais suderinamas naujas degustacijos laikas. Jei reikia, pratęsiamas degustacijos dovanų kupono galiojimas.

Degustacijos atšaukimas arba perkėlimas

Yugen Tea Degustacija yra renginys su numatyta konkrečia data ir laiku. Neatvykus į degustaciją numatytu laiku, bilietas negrąžinamas ir nekeičiamas į kitas prekes bei paslaugas. Laikoma, jog paslauga yra suteikta.

Atšaukus dalyvavimą degustacijoje likus mažiau nei 3 (trims) dienoms iki renginio, pinigai negrąžinami, rezervacija neperkeliama ir nekeičiama į kitas prekes bei paslaugas. Laikoma, jog paslauga yra suteikta.

Perkelti rezervaciją į kitą degustacijos laiką galima tik pranešus el. paštu degustacijos@yugentea.lt ne vėliau nei 3 dienos (72 val.) iki renginio. Laikoma, jog rezervacija nėra tinkamai atšaukta, jei informuojama tik telefonu ar tik socialinių tinklų pagalba.

Keisti rezervacijos datą galima tik vieną kartą.

Informacija telefonu: +37067843478 (d.d. 10-18 val.)