Sveiki, aš Giedrė!

Kas man yra arbata? Pirmiausia, tai priklausomybė be proto gardžiam skoniui ir aromatui. Tai akimirka, kai gali sustoti ir mėgautis skoniu, pastebėti ir atrasti gražias kasdienes detales. Arbata – tai mano kūrybos objektas. Juk taip įdomu atrasti naujus skonius, eksperimentuoti ir juos derinti tarpusavyje!

Mano draugystė su arbata prasidėjo prieš daugiau nei 10 metų. Susidomėjimas arbata ir Azija nuvedė į Rytų Azijos kultūrų ir kalbų studijas, kurių dėka metus praleidau Japonijoje, mokydamasi apie šalies kultūrą, arbatos ceremoniją bei keramikos subtilybes. Grįžusi iš Tekančios Saulės šalies, parašiau baigiamąjį darbą pavadinimu „Arbatos ceremonija kaip japoniško identiteto dalis“.

Giedre. Apie mus

Mano gyvenimo vėjai mane nunešė į Australiją. Gyvendama šioje šalyje su meile gaminau arbatą vietiniams, baigiau sertifikuotus arbatos meistrų kursus (angl. Certified Tea Master Courses by Australian Tea Masters ) bei išklausiau arbatos mišinių kūrimo kursus (angl. Tea Blending Courses by Australian Tea Masters). Vėliau mane aplankė nuostabi galimybė praleisti tris nuostabius pavasario mėnesius arbatos ūkyje Uji regione, Japonijoje, kur praktiškai pažinau visus arbatos auginimo ir gaminimo procesus.

Per savo kelionę supratau, kad vieni iš mieliausių gyvenimo momentų yra išgyvenami su arbatos puodeliu rankose, taip pat man didžiausias malonumas – arbata ir jos istorijomis dalintis su kitais. Todėl, apkeliavusi tolimus kraštus ir išmokusi visko, ko tik galėjau, grįžau namo dalintis man skaniausiais arbatos puodeliais, jaukumu ir japoniška estetika paremtu gyvenimo būdu.

Yugen Tea – ilgą laiką brandintas projektas. Pažinusi ir atradusi tiek nuostabių arbatų, nusprendžiau, kad nesąžininga visa tai pasilikti tik sau. Mintyse gimė idėja atidaryti arbatos barą-studiją Lietuvoje, kur valandų valandas galėčiau Jums gaminti ir pasakoti apie arbatą. 

Viešint Japonijoje, pažinau iki širdies gelmių arbatą mylinčius Japonijos ūkininkus. Taip tarp arbatos laukų kilo idėja atidaryti šią internetinę parduotuvę, kuri būtų tarsi tiltas tarp Jūsų ir mažų Japonijos ūkių. Aš tikiu, kad kiekvieno mano sutikto ūkininko arbata – tai tarsi meno kūrinys, kuris atspindi jo pasaulėžiūrą ir aistrą. Iš daugybės nepaprastai skanių arbatų atrinkau tas, kurios, mano nuomone, geriausiai atspindi to ūkininko charakterį ir dvasią. Linkiu ieškoti ir atrasti savo mylimiausius skonius ir akimirkas.

Giedrė

Apie mus kalba:

Kas yra Yugen?

Yugen [jp. Yūgen] – tai japonų estetikos sąvoka, apibūdinanti subtilų šio pasaulio grožį, patiriamą stebint mažas mūsų kasdienybės smulkmenas. Tai akimirka, kurią stebite pro langą, kai vėjo gūsis nupučia lapus nuo medžių ir jie elegantiškai juda ore. Tai estetikos jausmas, kai stebite besiskleidžiančius arbatos lapelius ir savo arbatos puodelyje randate mažų, bet žavingų netobulumų.

Mūsų vertybės

Yugen Tea vertybės

Kokybė

Kokybė kiekvienoje detalėje yra didžiausias mūsų tikslas. Norime Jums pasiūlyti arbatą ir produktus, kuriais nuoširdžiai tikime.

Apie Yugen Tea vertybes

Unikalumas
Sutikau nuostabių arbatos augintojų, kurie be galo myli arbatą. Kiekvienas iš jų gali papasakoti nepaprastą istoriją ir yra toks pat unikalus, kaip ir jų gaminama arbata. Iš galybės skanių arbatų, Yugen Tea kolekcijai atrinktos arbatos yra pačių meistrų mėgstamiausios ir buvo parinktos siekiant atskleisti kiekvieno ūkininko požiūrį ir tapatybę.

Apie Yugen Tea vertybes

Inovacija
Kaip ir viskas aplink mus, arbatos kultūra nuolat keičiasi. Manome, kad tradiciniai arbatos gaminimo būdai ir išraiškos yra laiko patikrinti, tačiau taip pat siekiame prisidėti prie arbatos kultūros ir jos formų modernizavimo.

Apie Yugen Tea vertybes

Nuoširdumas
Nuoširdus bendravimas yra tai, kas jungia žmones ir sukuria tarpusavio supratimą. Viską, ką darome – darome nuoširdžiai ir iš visos širdies.

Apie Yugen Tea vertybes

Estetika
Japoniško gyvenimo būdo ir jugeno estetikos akimirka.

Apie Yugen Tea vertybes

Tvarumas
Siekiame sukurti geriausią įmanomą patirtį su mažiausiu atliekų kiekiu.