Yugen Tea rekomenduoja – 3 dovanų idėjos tėčiui

Ačiū, tėti, kad esi! Ar jau žinote, kaip šiemet tėvo dienos proga nudžiuginsite tėtį? Siūlome tris Japonija kvepiančias originalios ir praktiškos dovanos tėčiui idėjas!

1. Populiariausių japoniškų arbatų rinkinys

Populiariausių japoniškų arbatų rinkinys

Populiariausių japoniškų arbatų rinkinį sudaro trys pasaulyje labiausiai pamėgti japoniškos skoniai: sencha – japoniška žalioji arbata; genmaicha – japoniška žalioji su kepintais mochi ryžiais; ir hojicha – riešutų ir šokolado natomis užburianti kepinta žalioji arbata. Šios arbatos, rūpestingai užaugintos ūkininko Akky-san arbatos laukuose, nustebins tėtį išraiškingais ir unikaliais skoniais.

2. Japoniškos žaliosios arbatos rinkinys gurmanams

Japoniškos žaliosios arbatos rinkinys gurmanams
Japoniškos žaliosios arbatos rinkinys gurmanams

Trys karališkos aukščiausios kokybės Yugen Tea japoniškos žaliosios arbatos: meistro Uejima-san gyokuro, meistro Taka-san premium sencha, ir meistro Osada-san kamairicha – padovanos rafinuotas, gardžias, itin turtingais skoniais nuspalvintas gardumo ir kokybės akimirkas.

3. Variu dengta metalinė arbatos dėžutė

variu dengta arbatos dėžutė

Ar jūsų tėtis – geros arbatos ir aukštos kokybės mėgėjas? Variu dengta arbatos dėžutė chazutsu – solidi, ilgai tarnausianti dovana. Šioje dėžutėje laikoma arbata ilgiau išliks šviežia ir aromatinga, o lengvai blizgantys, saulėje mirgantį vandens paviršių primenantys atspindžiai vario paviršiuje dovanos kasdienes yugen akimirkas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *