top 5 dovanų idėjos Kalėdoms

Yugen Tea rekomenduoja: top 5 dovanų idėjos Kalėdoms

Artėjant Kalėdoms, vis labiau ir labiau stengiamės rasti tas idealias dovanų idėjas, kurias išpakavus, artimieji nuoširdžiai nusišypso. Kodėl gi šiemet nepabandžius vėl juos nustebinti ir padovanoti laiką kartu?! O gal – išskirtinius bei kokybiškus japoniškus skonius? Yugen Tea rekomenduoja 5 Kalėdinių dovanų idėjas vyrams, moterims, mamai, tėčiui ar kitiems šeimos nariams. Dovanos bus draugiškos aplinkai ir suteiks nepamirštamų įspūdžių bei skonių.

1. Arbatos degustacijos

arbatos degustacija

Pasiilgusiems smagaus laiko draugų, kolegų ar šeimos būryje siūlome įdealią dovanų idėją arbatos degustaciją. Tegul Jūsų artimieji atranda Japonijos ūkininkų išpuoselėtas arbatas, išgirsta dar nepasakotas arbatos istorijas bei susipažįsta su tradicinėmis arbatos ruošimo technikomis bei indais.

Išsirinkti galite iš keturių mūsų siūlomų degustacijų:
Privati japoniškos arbatos degustacija online
Privati japoniškos arbatos degustacija
Privati japoniškos matcha arbatos degustacija 
Privačios kūrybinės arbatos dirbtuvės

2. Arbatų rinkiniai

arbatų rinkiniai

Turite savo artimųjų rate matcha arbatos mylėtojų? Padovanokite autentišką matcha gaminimo patirtį ir unikalią ceremoninę matcha arbatą su matcha rinkiniu pradedančiajam. Negalite pasirinkti, kuri arbata būtų puiki dovanų idėja? Pasirinkite visas, įsigydami Yugen Tea arbatos kolekcijos rinkinį!

3. Japonijos ūkininkų arbatos

arbatos rinkiniai

Arbatos pažinimo kelionės pradžiai puikiai tiks Akky-San Genmaicha ar Meistro Osada-san kukicha arbatos. Labiau išpuoselėtą ar netradicinius skonius mėgstantiems siūlome Uejima-san gyokuro arba Taka-san sencha arbatas, o sveikuoliui ar norinčiam greitai prasibudinti ryte Ūkininko Akky-san ceremoninę matcha.

4. Arbatos indai

japoniški indai Sekiryū Mogake Hira

Jūsų artimųjų idealiam arbatos puodeliui ir yugen – estetikos akimirkai –  siūlome Japonijos keramikos meistrų indus. Mūsų kolekcijoje rasite įvairių dydžių keramikos arbatinių, arbatos puodelių, matcha arbatos ruošimo indų.

5. Dovanų kuponas

dovanų kuponas

Dažnai, Kalėdinio laikotarpio įkarštyje, atrasti tinkamą dovaną darosi vis sunkiau, o ir Kalėdos, atrodo, visai ant nosies. Tokiais atvejais puikiai praverčia dovanų kuponas

Nepraleiskite progos padovanoti savo artimiesiems dalelę Japonijos skonių. Juk taip smagu atrasti naujas skonių gamas ir dalintis šiais naujais potyriais su aplinkiniais!

Gardžios arbatos, 
Yugen Tea komanda

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *