Kodėl/Ar Yugen Tea arbata brangi?

Kodėl/Ar Yugen Tea arbata brangi?

Kartais išgirstame klausimų kodėl Yugen Tea arbatos kainos taip stipriai skiriasi nuo prekybos centruose randamų arbatų?

Tad trumpai:

  • Atrenkame mums gardžiausią arbatą iš savo sutiktų labai mažų arbatos ūkių. Tradiciškai ūkininkai parduoda derlių arbatos aukcione, kur didelės įmonės superka ir sumaišo skirtingų ūkių, sezonų, vietovių arbatas. Yugen Tea ūkininkų arbata nėra auginama masinei produkcijai. Tai – nedidelės išskirtinės kokybės kolekcijos.

  • Nors Japonijoje arbatos ūkininko profesija toli gražu neatsiduria prie finansiškai patraukliausių, tačiau, palyginus su kitomis Azijos šalimis, čia darbo užmokesčio vidurkis yra daug aukštesnis. Tai labai džiugu, turint mintyje, kad pasaulis kovoja su arbatos rinkėjų išnaudojimu ir labai mažu užmokesčiu arbatos ūkininkams.

  • Taip pat dėl aukštų kokybės reikalavimų arbatai ir gamybos procesui, visa Japoniška arbata yra brangesnė.

  • Esame šiek tiek pakvaišę dėl kokybės – norime, kad arbata pasiektų mus kuo greičiau, nebūtų paveikta netinkamų sąlygų kelionės metu. Siunčiame arbatą palyginus nedideliais kiekiais, tiesiogiai iš ūkių, be importuotojų tarpininkavimo. Dėl sutrikusios logistikos pasaulyje sunkėja siuntimo sąlygos ir brangėja siuntimo kainos iš Japonijos.

  • Laikomės ir skatiname laikytis visų EU ir LR importo ir veterinarijos įstatymų. Prie kainos prisideda ūkininkų ir mūsų atliekami pesticidų tyrimai, specialių patalpų pakavimui nuoma ir kiti mokesčiai.

Viskas dėl meilės arbatai ir noro, kad jūsų puodeliuose garuotų gardžiausia arbata.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *