Furoshiki dovanos kalėdoms

5 dovanų idėjos Kalėdoms

Artėjant Kalėdoms, vis labiau ir labiau stengiamės rasti tas idealias dovanų idėjas, kurias išpakavus, artimieji nuoširdžiai nusišypso. Kodėl gi šiemet nepabandžius vėl juos nustebinti ir padovanoti laiką kartu?! O gal – išskirtinius bei kokybiškus japoniškus skonius? Yugen Tea rekomenduoja 5 Kalėdinių dovanų idėjas.

1. Arbatos rinkiniai

Padovanokite japoniškus skonius su Yugen Tea arbatos rinkiniais:

matcha rinkinys pradedanciajam

2. Arbatos prenumerata

3 arba 6 mėnesiams suteikite nesibaigiančią japoniškų arbatų ragavimo kelionę ir gurmanišką patirtį. Kiekvieną mėnesį atsiųsime po tris skirtingas arbatas iš mažų Japonijos ūkių. Pirmoje dėžutėje pridėsime arbatos vertinimo gidą.

3. Arbatos indai

Jūsų artimųjų idealiam arbatos puodeliui ir yugen – estetikos akimirkai – siūlome Japonijos keramikos meistrų indus. Mūsų kolekcijoje rasite įvairių dydžių keramikos arbatinių, arbatos puodelių, matcha arbatos ruošimo indų.

Sekiryū Mogake arbatinis

4. Dovanų kuponas sumai

Dažnai, Kalėdinio laikotarpio įkarštyje, atrasti tinkamą dovaną darosi vis sunkiau, o ir Kalėdos, atrodo, visai ant nosies. Tokiais atvejais puikiai praverčia dovanų kuponas!

dovanų kuponas

5. Degustacijų kuponas

Dovanokite skonio patirtis ir pažinimo džiaugsmą! Nudžiuginkite dovanų kuponu arbatos degustacijai.

 

Nepraleiskite progos padovanoti savo artimiesiems dalelę Japonijos skonių. Juk taip smagu atrasti naujas skonių gamas ir dalintis šiais naujais potyriais su aplinkiniais!

 

Gardžios arbatos, 

Yugen Tea komanda

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *